.

.

Аполо Извршен Столици За Големи И Високи

Аполо Извршен Столици За Големи И Високи

Вреднување на стоката:

DEN 1.67
Пристапност
Во достапна форма

"Аполо" се големи и високи извршни канцеларии харис, дизајнирани со екстра силна основа и тркалца за теписи со двојни тркала. Овие тешки столчиња се погодни за јавни поставки како што се конференциски сали и сали за предавања, како и приватни канцеларии на директори и менаџери. Прилагодливи featuresономски карактеристики на столот кои можат да поттикнат здравје и благосостојба на работното место : напнатост на навалување, заклучување на навалување на столот, висина на седиштето. Овие извршни столчиња за големи и високи се покриени со тапацир од црна ткаенина и доаѓаат со обложено седиште, обложени раце и најлонска основа.

Главните карактеристики

Избор на клиент