.

.

Есенски Џемпери За Жени Модни Дуксери Со Печатење Со Пруги Со Долги Ракави Пуловер на Дозвола

Есенски Џемпери За Жени Модни Дуксери Со Печатење Со Пруги Со Долги Ракави Пуловер на Дозвола

Вреднување на стоката:

DEN 3.33
Пристапност
Во достапна форма

Материјал : полиестерокција : Дневно, покажете го случајот, Дозвола За Заштеда На Падот на партијата. ВЕ МОЛИМЕ запомнете : Рачно или нежно миење на машината во ладна вода / не избелувајте / исушете ја Линијата. Овие врвови/ фустани можат совршено да се совпаднат со панталони, високи потпетици, јакни, сандали итн. Тоа нема да се намали значително во миењето.Есенски Џемпери За Женски Модни Дуксери Со Печатење Со Пруги Со Долги Ракави Пуловер Со Долги Ракави На Тркалезна Боја На Вратот Што Одговара На Горниот Џемпер Со Долги Ракави Со Качулка : Овој Женски Дуксер со Долги Ракави е изработен од еластична и дише ткаенина, мека лесна и удобна, Удобна Е Наспроти Кожата. Карактеристики : Тркалезен врат, Обични Врвови За Вежбање/Врвови Од Туника За Хеланки/Секојдневно Носење. Материјал : Дозвола За Заштеда На Fall/Зима 2023 Дише, лесен, топол и удобен за носење.

Главните карактеристики

Избор на клиент