.

.

мњин симпатична навлака за перница за животни фрли случај за перница софа перница покритие домашен декор 18 а

мњин симпатична навлака за перница за животни фрли случај за перница софа перница покритие домашен декор 18 а

Вреднување на стоката:

DEN 0.67
Пристапност
Во достапна форма

Симпатична Навлака За Перница За Перници За Перници За Фрлање Софа Перница За Покривање На Домот Декор 18" висококвалитетен материјал и фина изработка. Идеална декорација за продавница за книги, автомобил, кафуле, канцеларија, дом итн .Одличен избор за декорација на вашиот дом. Состојба : 100% Нов Материјал : Супер Мека Ткаенина Стил : Едноставна Модна Големина : За. Вклучен Е Пакет 45х45см (18х18") : 1х Навлака за Перница (внатрешната перница не е вклучена) Mnjin Симпатична Навлака За Перница За Перници За Фрлање Софа Перница Покријте Го Домот Декор 18 " А.

Главните карактеристики

Избор на клиент