.

.

Отстранлив 600Д Рефлектирачки Шатор За Домашно Одгледување, Растенија Кои Растат Темна Просторија, Садници За Вентилатор За Одгледување Растенија Во Затворен Прос?

Отстранлив 600Д Рефлектирачки Шатор За Домашно Одгледување, Растенија Кои Растат Темна Просторија, Садници За Вентилатор За

Вреднување на стоката:

DEN 319.20
Пристапност
Во достапна форма

Отстранлив 600д Рефлектирачки Шатор За Домашно Одгледување, Растенија Кои Растат Темна Просторија, Садници За Вентилатор За Одгледување Растенија Во Затворен Простор И Излез На Филтер Затворени Растенија Спецификација : Состојба : Тип На Ставка : Материјал За Одгледување Стаклена Градина : 600Д Водоотпорна Оксфордска Ткаенина+Железна Тежина : Прибл. 8451г / 298.1 озсајз : Прибл. 80х80х160см / 31, 5х31, 5х63, 0инирон Маичка Големина : Прибл. 7. 7х7, 5х7, 5см / 3, 0х3, 0х3, 0индолжина На Поврзувачката Шипка : О : Прибл. 72,7 см / 28,6 инб : Прибл. 78,5 см / 30,9 инц : Прибл. 78,2 см / 30,8 лоза : Прибл. 80,5 см / 31,7 инф : Прибл. 80,2 см / 31,6 Во Пакетот Листа : 1 x Шатор Корица 1 x Мијалник Крпа2 x Стринг8 x железо Tee18 x Поврзување Прачка 8 x Тип, 4 x Б Тип, 4 x C Тип, 1 x E Тип, 1 x F тип 1 x Рачна Забелешка : 1.Ве молиме дозволете грешка од 0-1 инчи поради рачно мерење. Ви благодариме за разбирањето.2.Мониторите не се калибрирани исти, бојата на предметот прикажана на фотографиите може да покажува малку поинаква од вистинскиот објект. Ве молиме земете го вистинскиот како стандард. Шаторот за садење усвојува врвен 600д водоотпорен материјал од ткаенина од оксфорд, издржлив во употреба и раст на растенијата. Кружниот отвор со мрежеста ткаенина за вентилација и повеќе отвори се користат за излез на вентилаторот и филтерот. Металната прачка има силна структура, стабилност и сигурност и може добро да го поддржи комплетот за осветлување. Со одвојлива крпа за мијалник, ако истекува вода, откако ќе истече вода на крпата, може да се извади за чистење во секое време.

Главните карактеристики

Избор на клиент