.

.

Божиќ Тема Партија Украси Плочи Ткиво Хартија Чаши Повлече Знамиња Божиќ Вечера Во Собата Партија Сет Партија Фаворизира За Домашен Декор, Божиќ Затворен Декор, Па

Божиќ Тема Партија Украси Плочи Ткиво Хартија Чаши Повлече Знамиња Божиќ Вечера Во Собата Партија Сет Партија Фаворизира За

Вреднување на стоката:

DEN 383.84
Пристапност
Во достапна форма

Користете безбедни и усогласени материјали, можете да бидете сигурни дека ќе ги користите. Импресиониран Среќен Божиќ украси, надвор внатре дома декор!. Овој божиќен декор можете да го користите во куќа, канцеларија, продавница, ѕид, двор, двор, преден трем, врата од гаража итн.

Главните карактеристики

Избор на клиент