.

.

Женски Капи Гроздобер Цврсти Прилагодливи Опуштени Капачиња За Изведба За Мажи Заштита Од Сонце Лесна Издржлива Унизирана Капа Повеќебојна

Женски Капи Гроздобер Цврсти Прилагодливи Опуштени Капачиња За Изведба За Мажи Заштита Од Сонце Лесна Издржлива Унизирана Капа

Вреднување на стоката:

DEN 3.33
Пристапност
Во достапна форма

Совршено е за градинарство, плажа, базен, парк, кампување, пешачење, црковни функции, настани за денот на трката итн;Премиум Материјали - Нека нашата фина памучна ткаенина ги заштити чувствителните глави од ултравиолетовите зраци и други остатоци. Чувствувајте се удобно со лесен капак кој е совршен за секојдневни активности и слободни денови. Специјално третиран материјал за одбивање на вода и пот.

Главните карактеристики

Избор на клиент