.

.

Ролинг Складирање И Датотека Кабинет, Махагони

Ролинг Складирање И Датотека Кабинет, Махагони

Вреднување на стоката:

DEN 3.33
Пристапност
Во достапна форма

Кабинетот е добар додаток за канцелариско биро. Одликувајќи се со две фиоки за додатоци и еден висечки кабинет за датотеки. Горната фиока вклучува механизам за заклучување што ги заклучува и фиоките и кабинетот за датотеки. Таа е направена од МДФ со влага ламинат фурнир на врвот пет двојно тркала тркала со механизам за заклучување. Боја : махагони 2 додатоци фиоки. 1 фиока за датотеки. Горната фиока вклучува механизам за заклучување што ги заклучува и фиоките и кабинетот за датотеки. Бродови во 1 кутија.

Главните карактеристики

Избор на клиент