.

.

Автомобил Лево Ретровизор Стакло Загреан Со Подлога Плоча ЗА Форд Мондео мк 2013-2017

Автомобил Лево Ретровизор Стакло Загреан Со Подлога Плоча ЗА Форд Мондео мк 2013-2017

Вреднување на стоката:

DEN 852.00
Пристапност
Во достапна форма

Стаклото на ретровизорот од левата страна е за огледала за работа со напојување.Спецификација : Материјал : Метал, Пластика, Стаклено Стакло Тип : Асферична Боја На Стакло : Расчистување На Возилото : Лева Големина : 170х130мм / 6,69"х5, 12"(Л*В)Дијагонални Мерки : 180мм / 7,09"(Л)Боја : Метод На Црно Прицврстување : Метод За Прилагодување На Огледалото : Моќност : Огледало Стаклин Инсталација чекори : користете Шипка За Да Ја Ргуубите Старата Чаша Заедно Со Чинијата.Забелешка : пред да купите, внимателно проверете ја формата и големината за да бидете сигурни дека оваа ставка ќе одговара на вашиот автомобил. Обезбедете јасен поглед во дождливите или магливите денови.Ова е не-оем производ. Директна замена за вашите оригинални. Загреано огледало за побрзо одмрзнување, стаклото на ретровизорот од левата страна е без автоматско затемнување.

Главните карактеристики

Избор на клиент