.

.

Домашна Ноќница Сива

Домашна Ноќница Сива

Вреднување на стоката:

DEN 0.33
Пристапност
Во достапна форма

Лајк Домашна Ноќница Сива Димензии На Производот : 24 "H X 21" W X 18 " D. Тежина На Производот : 34 фунти. Земја на Потекло : Малезија. Потребно Е Собрание : Да. Гаранција : Ограничена 6 Месечна Гаранција На Производителот. Стил : Современ. Материјал : Произведено Дрво Папаер Ламинат.

Главните карактеристики

Избор на клиент