.

.

Женските Пижами Поставуваат Врвови Со Кратки Ракави Со Симпатична Предна Вратоврска Краток Салон Секојдневен Мек Цврст Две Облеки Облека За Одмор за жени подароц?

Женските Пижами Поставуваат Врвови Со Кратки Ракави Со Симпатична Предна Вратоврска Краток Салон Секојдневен Мек Цврст Две Облеки

Вреднување на стоката:

DEN 495.84
Пристапност
Во достапна форма

Удобно е за носење во текот на целата година.Информации за производот : Сезона : Пролет, Лето, fall,Зимски Пол : Жени, Девојкаприлика : Секојдневен Материјал : Полиестерстил : Секојдневен, Моден Должина : Редовенкако Да се мие : Миење Раце Ладно, Закачување Или Сув Материјал : нашите комбинезони за жени се изработени од ткаенини со врвен квалитет кои ќе се протегаат во сите правци и ќе ве одржуваат суви со нашата ткаенина што ја отстранува влагата.Карактеристики : Секојдневен Секси Комбинезон,Секојдневна Облека,Стилски и моден дизајн, Летни секојдневни Костими за Играње. Одговараат Заumn, Зима и Пролет.Каузалните облеки за жени се одлични за забава,клуб,облека на плажа,крстарење,одмор или само секојдневна секојдневна облека,совршена за лето. Сите наши алишта се дизајнирани За Азиски фигури, што значи дека би биле помали од нормалните Европски големини.Специјалниот дизајн на Комбинезони го прави посекси и попривлечен за носење.

Главните карактеристики

Избор на клиент