.

.

Љубов Удобност Мода Колено Високи Чорапи, Средни, Чиста Црна

Љубов Удобност Мода Колено Високи Чорапи, Средни, Чиста Црна

Вреднување на стоката:

DEN 3.00
Пристапност
Во достапна форма

За уморни и болни нозе, отечени нозе, помал замор, мала тежина. Колено висока цврста поддршка компресија порибување>Дипломиран компресија>лекар препорачува>Ефикасно како пост склеротерапија третман.

Главните карактеристики

Избор на клиент