.

.

Дигитална Грам Скала, Џебна Скала за Накит 500гр 0,01 гр За Храна

Дигитална Грам Скала, Џебна Скала за Накит 500гр 0,01 гр За Храна

Вреднување на стоката:

DEN 303.84
Пристапност
Во достапна форма

Дигитална Грам Скала, Џебна Скала за Накит 500гр/0,01 гр За Спецификација На Храна : Тип На Ставка : Дигитална Грам Скала Материјал : СТОМАЧНИ МУСКУЛИ, нерѓосувачки челик тежина : Прибл. 96g/3.4 Ozunit Дисплеј : g, oz, dwt, gn, ct, ozt Battery : 2 x aaa батерија не е вклучен Дисплеј : Позадинско Осветлување Lcdspeciation : 500g/0.01 g Пакет Листа : 1 x Дигитална Грам Скала1 x Спецификација Мерење На Висока Точност : оваа дигитална грам скала овозможува точни мерења со точност од 0.01 грама, што го прави погоден за мерење накит, злато, карати и други единици за тежина. Обезбедува мир на умот при купување вредни предмети. Јасен Дисплеј : Опремен со ЛЦД-екран, оваа електронска скала обезбедува јасен и видлив приказ на измерените цифри. Овозможува лесно читање на резултатите од мерењето под какви било услови на осветлување.

Главните карактеристики

Избор на клиент