.

.

2xl Менаџер За Испорака Slasher Стил Краток Ракав Памучна Маица Со Недефинирани Подароци

2xl Менаџер За Испорака Slasher Стил Краток Ракав Памучна Маица Со Недефинирани Подароци

Вреднување на стоката:

DEN 223.52
Пристапност
Во достапна форма

Недефинирани Подароци Маиците ви помагаат да бидете вие! Нашата 100% Памучна Унисекс Екипажот Вратот Бела Испорака Менаџер Slasher Стил Маица прави совршен подарок за пријател, член на семејството или за себе. Оваа графичка маичка има Менаџер За Испорака Слешер Стил отпечатен преку предниот дел на кошулата. Одлична опција за облека за мажи, жени, возрасни и тинејџери. Екипажот Вратот Маица. Краток Ракав. Машина за перење. Бело.

Главните карактеристики

Избор на клиент