.

.

Инктастичен Иден Полицаец Значка Подарок Бебе Момче Или Девојче Боди

Инктастичен Иден Полицаец Значка Подарок Бебе Момче Или Девојче Боди

Вреднување на стоката:

DEN 319.84
Пристапност
Во достапна форма

Иден полицаец значка За Новороденчиња Ползавец работа облека За момчиња Или девојчиња Инктастична Иден Полицаец Значка Новороденче Боди Со Кратки Ракави Унисекс Фудбал Бела И Црна 6 Месеци. Слатко кога ќе пораснам сакам да бидам Полицаец Ползавец За Новороденчиња за момчиња или девојчиња со дизајн на полициска значка. Нашето унисекс едноделно бебешко боди прави уникатен подарок за облека за новороденчиња, бебиња, доенчиња, тушеви за бебиња и идни мајки. Брзо и лесно менување пелени со засилено затворање со три прилепувања. Цврстите бои се 100% Памук, други Се Мешавина од Памук/полиестер или памук/полиестер/вискоза. Облека печатена во САД. полицаец за спроведување на законот работа професија прв одговор дете облека едно парче новороденче ползавец hws.

Главните карактеристики

Избор на клиент