.

.

Национална Врата Слајд Болт

Национална Врата Слајд Болт

Вреднување на стоката:

DEN 1.67
Пристапност
Во достапна форма

Национална Врата Слајд Болт националниот каталог модел Бр. V800. Оваа брава за лизгачка врата е дизајнирана да обезбеди метални или дрвени лизгачки врати. Производот се одликува со долга лента за продолжување што му овозможува на производот да достигне преку лајсни, облоги итн.

Главните карактеристики

Избор на клиент