.

.

Лешин Долна Облека За Жени Го Ценат Клиренсот Женска Долна Облека Г-стринг Чипка Гаќи Долна Облека Гаќи Т Стринг Танга Ник

Лешин Долна Облека За Жени Го Ценат Клиренсот Женска Долна Облека Г-стринг Чипка Гаќи Долна Облека Гаќи Т Стринг Танга Ник

Вреднување на стоката:

DEN 331.04
Пристапност
Во достапна форма

+Високо исечени Гаќички за бикини-Дрските гаќички за жени се слободни за носење,не копаат во вашата кожа,без лизгање,возење или тркалање надолу.Кажете збогум на видливата линија на гаќи, ниту една етикета не може да ја намали иритацијата на кожата.3 парчиња Женска Долна Облека Г-стринг Чипка Гаќи Долна Облека Т Стринг Танга Ник Карактеристики : 1.

Главните карактеристики

Избор на клиент