.

.

Ведолај Лето Мажи Шорцеви Машки Еднобојни Обични Товарни Шорцеви Со Отворено Дно Со Џебови Шорцеви Спорт, Виолетова Л

Ведолај Лето Мажи Шорцеви Машки Еднобојни Обични Товарни Шорцеви Со Отворено Дно Со Џебови Шорцеви Спорт, Виолетова Л

Вреднување на стоката:

DEN 255.68
Пристапност
Во достапна форма

Мажи Пролет И Лето Кратки Лабави Секојдневни Улични Врвки На Плажа Печатење Секојдневни Шорцеви Спортски Даски На Отворено Долги Менгендер : Менокација : Дневно, Секојдневен Тип На Шема : стил на печатење : Секојдневно Вклопување : одговара на големината на дебелината : Стандардно Како да се мие : Миење Раце Ладно,Закачување Или Сушење На Линија Сезона : лето, вклучувајќи : 1 ПАНТАЛОНИ ВИСОКОКВАЛИТЕТНА ТКАЕНИНА : не смеете да пропуштите такви машки шорцеви.полистер, ткаенината е лесна и тенка, погодна за лето, удобна за допир, светла боја, не е лесна за брчки, отпорна на абење и издржлива и има силна отпорност на сонце. ЕЛАСТИЧЕН ПОЈАС И ПОВЕЌЕ ЏЕБОВИ : кабелот за половината со Врвка може да се прилагоди според потребите на клиентите, а повеќе џебови не само што можат да се користат како модна декорација, туку и да се користат за складирање на некои ситници. КАРАКТЕРИСТИКИ на машките модни шорцеви : Еластичен појас,повеќе џебови,лабаво вклопување,еднобојна, шик џеб со патент. ПРИЛИКИ на шорцевите : Кампување, состанок, свадба, вечер, излегување, улица,канцеларија,домашна облека,секојдневно носење, летен одмор,патување, повеќето од приликите се соодветни. Големина на машките шорцеви : Почитувани клиенти, ве молиме проверете ја табелата со големини на сликата лево пред да нарачате.

Главните карактеристики

Избор на клиент