.

.

Кометичка Заптивка Ц - Предна И Задна Заптивка На Основата На Цилиндерот

Кометичка Заптивка Ц - Предна И Задна Заптивка На Основата На Цилиндерот

Вреднување на стоката:

DEN 3846.72
Пристапност
Во достапна форма

Предна И Задна Цилиндрична Основна Заптивка со Кометска Заптивка. Позиција : Напред и Назад. Дебелина : 0.020". Овој врвен производ е стручно изработен во согласност со строгите индустриски стандарди за да понуди спојување на добро избалансиран дизајн и високо ниво на изработка. Произведен од водечки во индустријата материјали користејќи ажурирана опрема, обезбедува вечна сигурност и трајна вредност. Овој производ се одликува со целосна гаранција за квалитет, ненадмината од кој било друг. Произведени од врвни материјали отпорни на гориво кои нема да лазат, пукаат или ќе станат кршливи. Овој врвен производ е стручно изработен во согласност со строгите индустриски стандарди за да понуди спојување на добро избалансиран дизајн и високо ниво на изработка. Произведен од водечки во индустријата материјали користејќи ажурирана опрема, обезбедува вечна сигурност и трајна вредност. Овој производ се одликува со целосна гаранција за квалитет, ненадмината од кој било друг. Кометичка Заптивка Ц9206 - Предна И Задна Цилиндрична Основна Заптивка.

Главните карактеристики

Избор на клиент