.

.

Примарна Златна Каратна Двобојна Diam Дијамантска Фенси Нараквица

Примарна Златна Каратна Двобојна Diam Дијамантска Фенси Нараквица

Вреднување на стоката:

DEN 0.33
Пристапност
Во достапна форма

Однесувајте се кон недооценената елеганција на оваа 14 каратно жолта и бела златна фенси врска нараквица. Украсена Со тркалезни дијаманти со јасност I1 со тежина од 0,204 cttw, оваа нараквица долга 7 инчи и широка 5,5 мм се прицврстува со затворач за фаќање кутија. Оваа нараквица е совршена за секоја пригода.Метална Тежина : 8,93 Грама Накит Тип : Финебраклет Стил : Фенси Дијамантска Нараквица Пол : женски затворач : Кутија Кетметал : Златно Злато Карат : 14 Каратметална Боја : Жолто И Бело Злато Димензии : 7-инчен х 5,5 Ммсолиддијамонд Детали : Јасност : И1 Боја : Г-Вибиртстоун Месец : Априлкут : Фацетед Облик : тркалезна големина : 1,6 mmweight : 0,204 Cttwquanty : 12 Поставување Накит : prongyar Вашиот Предмет Пристигнува Во Бесплатна Зелена Кутија За Подароци Со Бел Лак, Совршена За Чување Или Давање подароци.Земја На Потекло : Сад 14 Карат Двобоен, Цврст, Фати Кутија, Дијамант.

Главните карактеристики

Избор на клиент