.

.

DxhmoneyH Мало Бебе Момчиња Девојчиња Зимска Фланелна Јакна Руно Стоечка Јака Патент Палто Деца Топла Надворешна Облека

DxhmoneyH Мало Бебе Момчиња Девојчиња Зимска Фланелна Јакна Руно Стоечка Јака Патент Палто Деца Топла Надворешна Облека

Вреднување на стоката:

DEN 1.33
Пристапност
Во достапна форма

Дете Деца Девојчиња Момче Јакна Палто Fall Зима Топло Палто Надворешна Облека јакна моден дизајн, Нов, висок квалитет!Материјал : Полиестер, Памучна Главна Боја : Како Што Покажува Сликата Стилскиот и модниот дизајн го прават вашето бебе попривлечно одлично за секојдневна, Дневна, забава или фотосесија, исто така одлична идеја за подароци за шоу за бебињасе направени од материјали, чувство на мека рака, нема никаква штета на кожата на вашето бебе мала разлика од 1-3 см поради рачно мерење и мала варијација на бојата за различни поставки на екранот,ви благодариме за разбирањето!1 инч = 2,54 cmattence plz : Ако вашето дете е, препорачуваме да изберете поголема големина, благодарам.Ви благодариме и убав ден!Пакетот вклучува : 1 ПАРЧЕ ГОЛЕМИНА НА Палтото ЗАБЕЛЕШКА : палтото е погодно за бебе, точниот датум на големината на еви ве молиме погледнете ја табелата со големини на слики, изберете ја вистинската големина според висината и тежината на вашите бебиња. ТКАЕНИНА : Издржлива ткаенина, исполнет памук внатре, мала тежина, топла и ветроупорна, удобна за носење бебиња, не влијае на нивната активност. ДИЗАЈН : дизајн Со Качулка, топли Манжетни со дизајн на рабови, топли и ветроупорни. Затворање со патент,џебови,ја штити главата и вратот од студ, еластични манжетни и заптивка на полите во топлина. Сезона : Згуснете го палтото со долги ракави, меко и удобно,Совршено За пролет, aut и благо зимско време. Прилики : оваа симпатична јакна, бебето може да ја носи на училиште, да паркира или да се придружи на роденденска забава, исто така е подарок за божиќ, денот на благодарноста, нова година или друг посебен ден, на децата ќе им се допадне.

Главните карактеристики

Избор на клиент