.

.

Itох Хошо Хартија Рампа, 18 24

Itох Хошо Хартија Рампа, 18 24

Вреднување на стоката:

DEN 1.00
Пристапност
Во достапна форма

Уживајте во силните, мазни, апсорбирачки квалитети на овој труд. Оваа високо квалитетна козо хартија е добро прилагодена за сликање суми и калиграфија со четки - оставајќи линии јасни, живописни и без тока. 48 листови, машински изработени, Цврсти, издржливи, но лесни.

Главните карактеристики

Избор на клиент