.

.

Живи Акценти Нома 36 Круг 22.4 Х Челик Дрво Гори Оган Јама

Живи Акценти Нома 36 Круг 22.4 Х Челик Дрво Гори Оган Јама

Вреднување на стоката:

DEN 2.67
Пристапност
Во достапна форма

Живите Акценти Нома 36" Круг х 22.4" Ж Огнена Јама Што Гори Дрво е прекрасен додаток на секој надворешен простор за живеење. Има тешка челична конструкција со атрактивна бакарна и црна завршница со висока температура. Има заштитник на екранот во форма на купола и заштитна мрежа одвнатре што ги покрива елегантните исечоци за дизајн на дијаманти што го опкружуваат садот, за да можете безбедно да уживате во убавината и топлината на огнот што гори дрва. Тоа е лесно да се соберат и вклучува оган покер. 100% челична конструкција со бакар со висока температура и црна завршница. Мрежест капак за да се намали бројот на искри што излегуваат. 360 степен поглед. Лесно за составување. Вклучена е алатка за пожар.

Главните карактеристики

Избор на клиент