.

.

Компјутер, Дворови Хемиски Синџир Чипка Ткаенина Завртка-Сребро За Свадба, Настан, Или Дома Декор

Компјутер, Дворови Хемиски Синџир Чипка Ткаенина Завртка-Сребро За Свадба, Настан, Или Дома Декор

Вреднување на стоката:

DEN 2.00
Пристапност
Во достапна форма

1 Компјутер, 10 Јарди Хемиски Синџир Чипка Ткаенина Завртка-Сребро За Свадба, Настан или Домашен Декор направете смела изјава со Нашата Хемиска Чипка! Нашата Хемиска Чипка може да ја трансформира секоја обична маса во кралски пејзаж. Направена од густа мрежа со густо нанесени кругови со светки, хемиската чипка е густа, издржлива и подготвена да го искра вашиот специјален настан! Вашиот декор за настани ќе биде однесен на нови височини со Нашата Хемиска чипка.

Главните карактеристики

Избор на клиент