.

.

Кт Овална Форма Создаде Син Опал И Дијамантски Приврзок ВО 14к Жолто Злато, 18

Кт Овална Форма Создаде Син Опал И Дијамантски Приврзок ВО 14к Жолто Злато, 18

Вреднување на стоката:

DEN 0.67
Пристапност
Во достапна форма

Покажете го вашиот стил со овој приврзок Од Опал Создаден Од 14к Жолто Злато. Овој ѓердан со син Опал приврзок е соодветен за специјални прилики или во секое време кога сакате да додадете малку сјај во вашата секојдневна облека. Одликувајќи се со поставување на наклон, овој приврзок Од Опал во овална форма е деликатно изработен ВО 14к Жолто Злато. Овој приврзок вклучува отстранлив соодветен тон Сребро Сребро 18 " инчен синџир на кутии, што е вистинската должина за повеќето деколте. Затворачот со пружински прстен обезбедува лесно за употреба, сигурно затворање. Овој приврзок Од Жолто Злато е печат СО 14К за да гарантира автентичност. Оваа вкупна тежина Од 1,00 кт Создаде Опал женскиот приврзок ѓердан прави прекрасен подарок. 1 Кт Овална Форма Создаде Син Опал и Дијамантски Приврзок ВО 14к Жолто Злато, 18" 1.00 Кт Вкупна Тежина Опал. Овална форма Создаде Опал. Приврзокот е поставен ВО 14к Жолто Злато. Сина Боја Опал. Октомври раѓање камен. Скапоцен камен е 10 х 8мм со поставување на наклон. Приврзок вклучува соодветен Тон Сребрен Синџир. Вклучува кутија за подароци со потпис. Прави внимателен подарок за родендени, годишнини, празници и други прилики.

Главните карактеристики

Избор на клиент