.

.

Фрли Jerseyерси

Фрли Jerseyерси

Вреднување на стоката:

DEN 351.84
Пристапност
Во достапна форма

Користете го овој дрес на Mainsерси за да се гушкате на каучот за да гледате филм или да прочитате книга. Мекиот и удобен материјал е совршен за опуштање. Фрлањето на дрес на главните текови е машина што може да се пее за лесна грижа. Подгответе го ова фрлање над каучот, столот или loveубовното седиште за да го истакнете вашиот декор. Прекрасното боење ќе одговара на повеќето палети на декор и бои. Фрла во боја на Jerseyерси. 50 "x 60". Машинска миење за лесна нега. Драпете над каучот, столот или loveубовното седиште за акцент. Удобен и топол материјал.

Главните карактеристики

Избор на клиент