.

.

Баба мини сендвич креми колачиња ванила природно и вештачки зачинет оз

Баба мини сендвич креми колачиња ванила природно и вештачки зачинет оз

Вреднување на стоката:

DEN 3.33
Пристапност
Во достапна форма

Колачињата на баба нудат вкусна разновидност на домашни спомени. Со вкусови како чоколадо и путер од кикирики, лекувањето на секоја баба се пече со loveубов да ве транспортира до вашето среќно место со секој залак. Кошер. Минијатурни колачиња кои се лесни за грицкање. Одличен вкус на ванила што е лесно да се грицка. Совршено за грабање неколку како десерт за време.

Главните карактеристики

Избор на клиент