.

.

Бесплатно склопување женски капчиња поло -џемпер со кратки ракави

Бесплатно склопување женски капчиња поло -џемпер со кратки ракави

Вреднување на стоката:

DEN 367.68
Пристапност
Во достапна форма

Поло? Џемпер? Како за обајцата! Мешањето во стилот на слободното склопување меша два класични омилени во свеж изглед со модерен пресврт. Облечете го со панталони со широки нозе или здолниште или играјте го случајно со вашите омилени шорцеви и патики. Во секој случај, ќе го добиете најдоброто од двата света. Исклучиво на. Материјал : 79% памук/21% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот носи големина S. fit : опуштено. Тежина : лесна. Деколте : V-врат со поло-јака. Затворање : стил на пуловер. Ракави : ракави со должина на лактот. Ockебови : Ништо. Карактеристики : малку чиста. Женски капчиња поло -џемпер од слободно собрание.

Главните карактеристики

Избор на клиент