.

.

Индустриска благодат за држач за држач дрво лебдечки полица, темно кафеава боја

Индустриска благодат за држач за држач дрво лебдечки полица, темно кафеава боја

Вреднување на стоката:

DEN 1.67
Пристапност
Во достапна форма

Ревитализирајте го вашиот простор со оваа лесна лебдечка полица поставена со wallид. Индустриските, урбани загради се изработени од високо одделение челик, а таблите со бор од дрво носат голема рустикална привлечност. Вистинскиот лик од дрво ја прави секоја полица една од еден вид со уникатен дрвокрадци, јазли и друг природен шарм. Овие полици се совршен додаток за прикажување фотографии, декор и многу повеќе. Користете во вашата канцеларија, дневна соба, влез или спална соба; Разновидноста е бесконечна со елегантен, современ дизајн. Вклучени единечни полици цврсти бор од дрво со загради и завртки вклучени. Лесно инсталирана, цврста површина за прикажување фотографии, декор, книги и многу повеќе!. Одлично за дневна соба, бања, влез или домашна канцеларија.

Главните карактеристики

Избор на клиент