.

.

Адвокат вертикален држач за ригидна лична карта - Поддршка 2 3.25 Медиуми - Вертикална - пластика - црна

Адвокат вертикален држач за ригидна лична карта - Поддршка 2 3.25 Медиуми - Вертикална - пластика - црна

Вреднување на стоката:

DEN 0.67
Пристапност
Во достапна форма

Advantus вертикален држач за ригидна лична карта - поддршка 2 "x 3.25 " Медиуми - Вертикална - пластика - 6 / пакет - црна. Овој држач за лична карта е совршен начин да ја задржите личната карта на вашата компанија видлива, чиста и во добра форма. Тешката пластична конструкција со јасен прозорец обезбедува крајна заштита од секојдневно абење и солза. Исекот на палецот обезбедува лесно отворање за вметнување картичка. Крмка за затворање на брави за затворање на своето место. Дупката за слот за умирање овозможува лесна приврзаност кон лентите, поделени прстени, ролни со картички и клипови со значки (продадени одделно). Носителот на картичката сместува картички до 2 "x 3-1/4 " во вертикална ориентација. Овој носител; bdge; scre; rgd; vrt; bk е одлична ставка за држач за општа материјали. Тоа е сосема нова ставка што ви доаѓа добро спакувано и брзо се испорачува! Затворање на привремено. Ланјард. Намалување на палецот.

Главните карактеристики

Избор на клиент