.

.

Сет за подароци за готвење на клетки за готвење Alder Creek, компјутер

Сет за подароци за готвење на клетки за готвење Alder Creek, компјутер

Вреднување на стоката:

DEN 687.84
Пристапност
Во достапна форма

Ставете го секој во празничен дух со прекрасниот сет за подароци за готвење на Крик. Во изобилство со најдобрата супа за празници и третмани, овој подарок сигурно ќе остави вечен впечаток. Забелешка : Бидејќи оваа ставка е чувствителна на температурата, препорачуваме да ја испорачате користејќи го забрзаниот превоз (2 до 3 работни дена) или брзање со брзање (1 работен ден) . видете го целиот празник надавање. Заштеди пари. Живеј подобро. Сет за подароци за готвење на алдер Крик : Црвена латета кригла, ветер и врба, мешавина од супа од супа од домати (1,6 мл.), Дрвена лажица. Крекери на пармезан и тревки (0,75 мл.), Плоштад од карамел со чоколади од Ghirardelli (1) (0,375 мл.), Гирардели 60% темно чоколаден плоштад (1) (.375 мл.).

Главните карактеристики

Избор на клиент