.

.

Слики, зимска чипка II

Слики, зимска чипка II

Вреднување на стоката:

DEN 399.84
Пристапност
Во достапна форма

Ова прекрасно современо уметничко дело излегува од традиционалните граници. Комбинирајќи многу различни материјали, методи, концепти и субјекти. Ова уметничко дело ќе додаде големо воодушевување на вашиот дом за дома. Wallидна уметност на платно, платно, домашен декор, wallиден декор.

Главните карактеристики

Избор на клиент