.

.

Топ кошула за компресија на кратки ракави за мажи во Мизуно

Топ кошула за компресија на кратки ракави за мажи во Мизуно

Вреднување на стоката:

DEN 479.84
Пристапност
Во достапна форма

Врвна кошула за компресија на кратки ракави во Мизуно • Полиестер со лесни перформанси со технологија Mizuno drylite која транспортира вишок влага подалеку од телото • Конструкција на ракав. Пренесување на топлина на логото на Mizuno Runbird на левиот ракав • 100% полиестер за блокирање на Dry Lite • Наменет за вежбање или скрининг тим униформи : $ големина $ : $ боја $ $ Mizuno машки кратки ракави за компресија на екипажот Топ кошула • Полиестер со лесни перформанси со мизонуно Дрилит технологија што транспортира технологија што транспортира што транспортира технологија што транспортира што транспортира технологија што транспортира Вишок влага подалеку од телото • Конструкција на ракав за поставување. Пренесување на топлина на логото Mizuno Runbird на левиот ракав • 100% полиестер за блокирање на Dry Lite • Наменет за вежбање или скрининг тим униформи Големини : Големина на $ $ боја : $ боја $.

Главните карактеристики

Избор на клиент