.

.

Тролс афион виси со вреќа за спиење на афион

Тролс афион виси со вреќа за спиење на афион

Вреднување на стоката:

DEN 2.00
Пристапност
Во достапна форма

Фановите на новиот филм Тролс ќе сакаат да ја имаат оваа светло обоена виси со торба за спиење со афион. Се одликува со афион, диџеј суки и гранка и е големина токму за малите. Оваа торба за спиење со качулка ќе биде во центарот на вниманието на следниот сон. Вашето дете може да земе авантура за спиење скоро каде било. Одлично е за спиење, предучилишно, гледање телевизија, куќа на баба и ако планирате семеен одмор, донесете го ова за брзо дремнување. Едноставно, завиткајте го над вашето малечко како ќебе. Прави одличен подарок! Тролови што висат w афионска аспираторска торба.

Главните карактеристики

Избор на клиент