.

.

Заштитена марка ликовна уметност Пон-Ројал и Павило Канвас wallидна уметност од Камил Писаро

Заштитена марка ликовна уметност Пон-Ројал и Павило Канвас wallидна уметност од Камил Писаро

Вреднување на стоката:

DEN 768.00
Пристапност
Во достапна форма

Подготвени да се претставиме без обележје, во различни големини Големина : 18 "x 24". „Пон-Ројал и Павило“ Арт Арт. Камил Писаро уметник. Материјал : платно, дрво. Нерасположено. Форма на правоаголник. Импресионистички стил. Хоризонтален формат. Гикли е прифатен од многу галерии, музеи и приватни колекционери. Подготвени да висат. Печатено со употреба на giclee, што е напреден процес на изработка на печатење. Репродукциите се практично разликуваат од оригиналите. Галеријата завиткана така што платното се обвиткува околу страните и ја крие дрвената рамка. Овозможува необична презентација на готовиот сликар. Пон-Ројал и Павило платно тип.

Главните карактеристики

Избор на клиент