.

.

Тајни богатства женски луксузен градник

Тајни богатства женски луксузен градник

Вреднување на стоката:

DEN 415.84
Пристапност
Во достапна форма

Градскиот безжичен жица се вклопува и ласка со нула жици за максимална удобност. Изработена од мешавина од четкан најлон/спандекс, оваа дневна есенцијална е дизајнирана со лесно наредени чаши за дополнителна поддршка и лифт. Двоен слој крилјата и дизајнот на балетот ги одржуваат лентите во место. Лесно кабриолет во градник на тркачки бек, тоа оди со сè и што било во вашиот плакар. Поддржувачка жица бесплатна форма; Крило со двојно слој со балет назад за поддршка; Мека четкана најлон/спандекс ткаенина; Сјај преден ремен; Кука прстен за Racerback; Хардвер од розово злато; Перничена кука и око.

Главните карактеристики

Избор на клиент