.

.

Leен женски плус наследство Слаби глужд со високи модни фармерки

Leен женски плус наследство Слаби глужд со високи модни фармерки

Вреднување на стоката:

DEN 3.33
Пристапност
Во достапна форма

Leeенски плус наследство Слаби глуждот со висок пораст моден џинсли, женски наследство, слаби фармерки со висок пораст, се вклопуваат во телото со висок пораст што ги гушка и ги размачкува вашите криви. Тесно вклопување кај глуждот им дава на овие фармерки слаби, модерен стил инспириран од иконото наследство на Ли. Се одликува со иконски Ли Печ и хардвер. Висок пораст. Тенок вклоп. Детали за полите на кавгата. Слаб глужд. Иконски хардвер. Памук 72%, полиестер 26%, спандекс 2%. Стил# 3185402.

Главните карактеристики

Избор на клиент