.

.

DesignArt 'Дрвен брод на балтичките брегови на вечерниот сјај' Наутички и крајбрежен круг метална wallидна уметност - диск од 36

DesignArt 'Дрвен брод на балтичките брегови на вечерниот сјај' Наутички и крајбрежен круг метална wallидна уметност - диск од

Вреднување на стоката:

DEN 223.84
Пристапност
Во достапна форма

Овој дрвен брод на металните уметнички дела на Балтичкиот брег се печати на стотина проценти фирма алуминиум. - Дигиталните слики со висок квалитет се создаваат директно во сјајно алуминиумски панел, произведувајќи зачудувачки и привлечен принт во сјајната завршница на металот. Вода, оган и алуминиумски панели отпорни на HD. - Лесно е да се обеси. Карактеристики : . - Обвивката со бел сјај обезбедува боите се екстра живописни со светлосен рефлексија. - Боите се далеку супериорни во однос на редовната уметност на платно. - Погледнете ги опаѓањата на опциите за достапните големини Белиот сјај Обложувања Обезбедува дека боите се екстра живописни со светлосен рефлексија. - Стил : наутички и крајбрежен, езерска куќа. Дигиталните слики со висок квалитет се создаваат директно во сјајно алуминиумски панел, произведувајќи зачудувачки и привлечен принт во сјајната завршница на металот. - Уникатен метален wallиден декор со метал од алуминиумска оценка. - Лесно се чисти со микрофибер крпа. - Предмет : транспорт, плажа. - избледени отпорни. - Боја : кафеава.

Главните карактеристики

Избор на клиент