.

.

Бесплатно собрание на мажите секојдневно со долги ракави, шарена кошула на Хенли

Бесплатно собрание на мажите секојдневно со долги ракави, шарена кошула на Хенли

Вреднување на стоката:

DEN 1.67
Пристапност
Во достапна форма

Долгиот ракав на бесплатниот собрание Хенли се вклопува совршено во вашата постава за викенд во супер мек органски памук со потпис со 3 копчиња и ракави на Раглан за дополнителна удобност и лесно движење. Исклучиво на. Материјал : 100% органски памук. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот носи големина S. fit : опуштено. Затворање : стил на пуловер. Ракави : Долги ракави со манжетни со ребра. Ockебови : Ништо. Карактеристики : ребрести екипи со плоча со три копчиња; шарена шема; меко чувство. Долги ракави на мажите Хенли од Слободното собрание.

Главните карактеристики

Избор на клиент