.

.

Машки фанатици брендирани со Хедер Ројал Newујорк Метс силна маица SWAT

Машки фанатици брендирани со Хедер Ројал Newујорк Метс силна маица SWAT

Вреднување на стоката:

DEN 368.00
Пристапност
Во достапна форма

Нека се знае дека сте посветен обожавател на Yorkујорк Метс секој пат кога ќе ја спортувате оваа силна маица SWAT од брендирана фанатици. Се одликува со смела графичка Graphујорк Метс која се одвива хоризонтално низ градите и вратот на екипажот за класичен, обичен изглед. Земете ја оваа мета и лесно спарете ја со омиленото капаче или додаток инспириран од тим за духовна облека што ја удира надвор од паркот. Бесплатна испорака по нарачки над 35 американски долари на продавницата за вентилатори од Фанатици. Официјално лиценциран. Графики за печатење на екран. Краток ракав. Увезени. Бренд : Брендирани со фанатици. Материјал : 100% памук. Машинско миење, суво суво на ниско ниво.

Главните карактеристики

Избор на клиент