.

.

Women'sенски плус Фа Ла Ла беспрекорно руно дуксе

Women'sенски плус Фа Ла Ла беспрекорно руно дуксе

Вреднување на стоката:

DEN 1.33
Пристапност
Во достапна форма

Останете топло и пријатни за време на сезоната на празници со оваа женска плус-големина качулка, базирана на класичниот Божиќен празник Керол Фа Ла Ла. Направена од мека мешавина од памук со перница микро руно, оваа качулка со џемпери има симпатична графика на предната страна, "Fa la la беспрекорно. " Манжетните за ракави и права полите се ребрести за соодветно вклопување и ефикасно задржување на топлината, додека аспираторот со влечење го комплетира овој модерен пулвер. Christmasенски плус „Fa la fastless“ Божиќно руно худи : 60% памук, 40% полиестер. Плус-големина худи. Микро руно постава. Графички на фронт, класичен „Фа ла ласнежен“ Божиќен празник Керол. Долги ракави со манжетни со ребра. Худ со влечење. Ребреста директно полите. Достапно со црвено. Свртете ја облеката внатре пред да се измие, машината измијте ладно со како бои, нежен циклус, само белило што не е хлор кога е потребно, да се намали суво ниско, ладно железо доколку е потребно, не пеглајте на дизајнот.

Главните карактеристики

Избор на клиент