.

.

Плетенка со чипка на чипка предни чевли во Оксфорд

Плетенка со чипка на чипка предни чевли во Оксфорд

Вреднување на стоката:

DEN 400.00
Пристапност
Во достапна форма

Новите традиции се обликуваат со ова позајмено од момчињата изгледаат Оксфордс со плетенка со врежана горната и прошетка со ниска потпетици. Погодно за тенки стапала, ако вашите се нормални стапала и ви требаат поудобно, потребна ви е големина. Богатиот лажен материјал ПУ го горниот дел со пун -подлога и гумена надворешна плоча ,. 1,25 инчи потпетица. Погодно за тенки стапала, ако вашите се нормални стапала и ви требаат поудобно, потребна ви е големина.

Главните карактеристики

Избор на клиент