.

.

Денот на Денот на Денот на Денот на Денот Девојки од здолниште од мрежа, големини со 4-18

Денот на Денот на Денот на Денот на Денот Девојки од здолниште од мрежа, големини со 4-18

Вреднување на стоката:

DEN 2.67
Пристапност
Во достапна форма

Слатко стилизирана и подготвена да го прослави Денот на Свети Пети или кој било ден, ова здолниште од мрежи ги носи своите облеки во живот. Сосема симпатична, со треперливи акценти на фолија, ова здолниште има разгорена силуета и лесен дизајн за влечење. Спарете го со графички мета и патики и таа е подготвена да карпа. Исклучиво на. Материјал : 100% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Затворање : стајлинг за влечење; Еластична лента за половината. Ockебови : Ништо. Карактеристики : Сите треперливи акценти на фолија. Здолништето на Денот на Свети Патрик за девојчиња од пат да слават.

Главните карактеристики

Избор на клиент