.

.

18-броеви на црвено bellвонче, предводени од Божиќните светла, 6. ft

18-броеви на црвено bellвонче, предводени од Божиќните светла, 6. ft

Вреднување на стоката:

DEN 239.84
Пристапност
Во достапна форма

Времето за одмор на батеријата со 18-точни црвени bellвонки, LED божиќни светла, се совршен додаток на секоја декорација за празници. 18 -те bellвона се карактеризираат со снегулка, Starвезда и дизајн на кругот на секое bellвонче и се поврзани преку тенка жица за да се олесни висењето. Bellвонките не само што осветлуваат, туку и затегнување за забавна и весела декорација што сигурно ќе осветли кој било простор. Новите светла за низа на bellвончиња користат три батерии АА (не се вклучени) за лесно сместување околу вас дома. Овие празнични sвона ќе осветлат новогодишни елки, мантили и ќе додадат дополнителна искра на скоро каде било во вашиот дом. За повеќе весели и светли украси и додатоци, проверете други производи за време на празници, како што се венци, украси, чорапи, вештачки дрвја, дворови надуени и многу повеќе. Украсете го вашиот дом за празниците со време на празник 18-точни црвени bellвонки предводени од Божиќни жици. Време на празник со 18-броеви со црвено bellвонче, предводени од Божиќни светла, 6,5 метри. 5,5 стапки осветлена должина, вкупна должина од 6,5 стапки. Сребрена жица. Бара 3 батерии на АА (не се вклучени). Се одликува со тајмер за 6 часа, 18 часа одмор. Внатрешна употреба. Одлично за забави за одмор и украсување. Пар со други украси и додатоци за време на одмор.

Главните карактеристики

Избор на клиент