.

.

МекКормик полнење, билка, унца

МекКормик полнење, билка, унца

Вреднување на стоката:

DEN 2.00
Пристапност
Во достапна форма

МекКормик Херб полнење. Совршен начин да направите сочни оброци што вашето семејство ќе ги сака. Зачинот на МекКормик се меша што се заклучува во сите сокови и вкусови за нежни, совршено варени оброци секој пат. МекКормик полнење, билка, 37 унца.

Главните карактеристики

Избор на клиент