.

.

Концепти на женски плус големина на сублимација на резервоарот за сублимација

Концепти на женски плус големина на сублимација на резервоарот за сублимација

Вреднување на стоката:

DEN 1.67
Пристапност
Во достапна форма

Сјај во овој концепт резервоар за сублимација со смели, шарени отпечатоци. Мека и лесна, овој женски резервоар врвот има hi-ниско заоблен полите и rhinestones на предната плоча за дополнителен искри допир. Класичен стил без ракави, овој врвен парови со вашите омилени дното за целосна облека на денот. Материјал : 50% рециклиран полиестер/50% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’11 ”и носи големина 1x. ФИТ : Опуштено. Деколте : V-вратл. Затворање : стил на пуловер. Ракави : без ракави. Ockебови : Ништо. Карактеристики : се печати; Акценти на Rhinestone однапред; Здраво-ниско заоблен полите; парчиња дно панели од предниот и задниот дел; Слаб Jerseyерси; мека и лесна. Plusенски плус сублиматорски резервоар врвот од концепти.

Главните карактеристики

Избор на клиент