.

.

316L не'рѓосувачки челик златен IP цилиндар ѓердан за приврзок, ланец на тротоари 24

316L не'рѓосувачки челик златен IP цилиндар ѓердан за приврзок, ланец на тротоари 24

Вреднување на стоката:

DEN 0.33
Пристапност
Во достапна форма

Зачудувачки линеарен цилиндер во злато IP позлажување над не'рѓосувачки челик е суспендиран од сјајниот ланец на врски за врски за да се создаде овој ѓердан за приврзок за мажи. Приближната должина е 24 инчи, а приближниот пад е 1-3/4 инч. Направен во 316 L не'рѓосувачки челик. Позлатено злато. 3мм цилиндар приврзок.

Главните карактеристики

Избор на клиент