.

.

Хотелски стил на конец за броење на памук богато со лекари за кревет, крал, виолетова, сет од 6

Хотелски стил на конец за броење на памук богато со лекари за кревет, крал, виолетова, сет од 6

Вреднување на стоката:

DEN 1483.04
Пристапност
Во достапна форма

Неистотовно луксузно, хотелскиот стил на хотелски стил 800-нишки со богата со памук се карактеризира со Sateen ткаат, кој е супер мек и удобен. Достапно во целосна, кралица и кралски големини, секој сет содржи еден рамен лист, еден вграден лист и четири перници. Дарежливо, вистинските опремени чаршафи за зафат се дизајнирани за душеци до 20 "длабоки. Убави цврсти бои и отпечатоци пар совршено и со традиционални и современи стилови на спална соба. Машината што се мие за лесна нега, хотелски стил 800-нишки богато од памук Сет на лист носи ноќ по ноќ на мирна удобност. Хотел стил 800-нишки памук богато од памук, богато со ткаени лежишта, сет, крал, виолетова, сет од 6 : . Комплетен сет на листови вклучува 1 рамен лист (86 "x 96"), 1 Вистински вграден лист (54 "x 75" + 18 ") и 4 стандардни перници (21" x 32 "). Комплет за кралица вклучува 1 рамен лист (94 "x 104"), 1 ВИСТИНСКИ ЛЕСНИОТ СЛЕДЕН (60 "x 80" + 18 ") и четири стандардни перници (21" x 32 "). Кралскиот лист вклучува 1 рамен лист (110 "x 104"), 1 ВИСТИНСКИ ЛЕСНИОТ СЛЕД (78 "x 80" + 18 ") и четири кралски перници (21" x 40 "). Луксузниот преполн со 800 нишки, богата со памук Sateen Weave обезбедува исклучителна мекост за смирувачки ноќен сон. Вистинска технологија за зафаќање одговара на душеците до 20 "длабоки. Достапно во цврсти материи и отпечатоци. Сетови за листови убаво координираат со удобности во хотелскиот стил, капаци на духови и шами (продадени одделно). 53% памук, 47% полиестер. Машинско миење; суво суво. Увезени.

Главните карактеристики

Избор на клиент