.

.

Чудо на нација Детско момче авантуристичка кошула, големини 12м-5Т

Чудо на нација Детско момче авантуристичка кошула, големини 12м-5Т

Вреднување на стоката:

DEN 144.00
Пристапност
Во достапна форма

Стилизирајте го вашето малечко за ден на авантури и забава со оваа прекрасна авантуристичка кошула од Wonder Nation. Издржлива, детска тешка ткаенина го подготвува за ништо. Пар со нашите авантуристички шорцеви за чудо нација за да ја заврши својата облека од денот. Исклучиво на. Материјал : 60% памук/36% полиестер/4% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. ФИТ : Опуштено. Деколте : јака од точка. Затворање : Предниот дел на копчето. Ракави : кратки ракави. Ockебови : Два на градите. Карактеристики : Издржлива ткаенина. Авантуристичка кошула за момчиња за мали деца од Wonder Nation.

Главните карактеристики

Избор на клиент