.

.

Фармерки со Софија од мини здолниште со Софија Вергара со криви полите

Фармерки со Софија од мини здолниште со Софија Вергара со криви полите

Вреднување на стоката:

DEN 247.84
Пристапност
Во достапна форма

Класичен стил сè до тексасниот мини здолниште на Софија Вергара. Безвременски, но сепак трендовски, ова здолниште со сè што е сигурно ќе заработи место во вашата гардероба засекогаш. Закривениот, исфрлен Хем ги канализира 70-тите години и додава незгодно ажурирање на овој стил што мора да има. Исклучиво на. Para nuestra Comunidad de Habla Hispana : Luce un un estilo clásico con la minifalda de mezclilla de sofia vergara. ESTA FALDA QUE NUNCA PASA DE MODA COMBINA CON TODO Y SEGURAMENTE SE GANARAR SU PUESTO en tu Gardarropa de Prendas Para toda la Vida. El Ruedo Raído con curvas canaliza el estilo de los 70 y le da un retoque atrevido a esta prenda imprescindible. Ексклузивен en. Материјал : 98% памук/2% спандекс/98% алгодон; 2% LICRA. Грижа : Машината за перење/лавар. Земја на потекло : Увезен/Artículo увоздо. Големина : Моделот е 5’9 ”и носи големина 4/la modelo mide 5’9” y viste una talla 4. одговара : полу-опремена/Talle Semiajustadado. Должина : мини здолниште; 17 ”долга/Минифалда; 17 ”де Ларго. Затворање : Затворање на копчињата со Zip Fly/Cierre de Botón Con Cremallera. Ockебови : Стајлинг со пет џеб/Дисечо де Цинко Болсилос. Карактеристики : заоблена исцрпена полите; нелиран/ruedo raído con curvas; грев форро. Деним мини здолниште за жени од софија фармерки од Софија Вергара. Софија фармерки од Софија Вергара. Има нешто во врска со културната мешавина, сексуалноста и енергијата на овие облеки што ве прават да се чувствувате сигурни - да облечете нешто што апсолутно го сакате.

Главните карактеристики

Избор на клиент