.

.

Земјоделската култура усна крема за усни, глазура од цреша

Земјоделската култура усна крема за усни, глазура од цреша

Вреднување на стоката:

DEN 1.33
Пристапност
Во достапна форма

Сега создадете долга, високо пигментирана пит со усни бруле од културата за убавина. Густиот сјај со висока боја му дава луксузен допир на вашиот изглед на убавина кој непречено се лизга за нелеплива и долготрајна завршница. Почувствувајте ги усните Ви благодариме со минимални допири, дури и преку оброците. Дава долготраен ефект на дамка со навлажнувачки ефект сличен на мелем. Овој мега сјај за усни дава сјај, влага, мекост и обвивци на усните со блескава боја. Подгответе се за интензивна пигментација и сјајни, бакнежи усни. Нанесено со масло од кернел од Јојоба и кајсија, обезбедува удобно носење со долгогодишно носење што трае во текот на по часовите. Состојки на херој : Масло од јадрото од кајсија - помага да се навлажнат сувите, чувствителните и искривените усни. Маслото од јадрото од кајсија помага да се заштитат и навлажните усните без да се остави мрсен остаток . Херој состојка : Јојоба - за свежи и меки усни Jојоба може да помогне! Јојоба ќе обезбеди усните да не се суви и испукани. Интензивен пигмент на кармин, висок сјај на сјај, влага на мелем. Ефект на дамка со долго облекување. Парабен бесплатно. Веган. Бесплатно суровост.

Главните карактеристики

Избор на клиент